everythings.pl: Kotlety nVidii - co o tym sądzicie ? - everythings.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Kotlety nVidii - co o tym sądzicie ? Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   tomol012 

• Grupa: Użytkownik
  • Postów 1309

Napisano 13 marzec 2009 - 23:53

Ciekawy jestem co sądzicie na temat "kotletów" nVidii. Dla mniej wtajemniczonych wyjaśnie po krótce o co chodzi: otóż chłopaki z nV zamiast zająć się jakąś pożądną kartą, siedzą na dupach i wymyślają nowe nazwy dla starych kart graficznych. Taka karta wyjeżdża z fabryki z innym wyglądem, coolerem, nazwą i ze zdwojoną ceną wysysa pieniądzę z niczego nie świadomych użytkowników (tych mniej obeznanych^^).

Wg. mnie to już lekka przesada. Odświerzyli już GTS 250, czyli inaczej 9800GTX+, teraz chcą odgrzać 9800 GT (czyli odgrzanego już raz 8800 GT) jako GTS 240. Z tego pomysłu już się na szczęście zaczynają się wycofywać, ponieważ partnerzy nV więcej kotletów nie chcą. Ja jako wieloletni użytkownik produktów zielonych, liczę, że kupując kartę dostaje coś nowego, wydajniejszego i poprostu lepszego. A nie to co znam od 2 lat.

Jeśli chcecie być na bierzącą w kotletowych sprawach to zapraszam do czytania newsów na PCLabie ;)

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   michalmaster1 

• Grupa: Moderator
  • Postów 1756

Napisano 14 marzec 2009 - 23:39

dobre ale NV już od dawien dawna tak robi i nie tylko z tymi seriami :] sam mam Gf'a ale popieram radki ;]

Strona 1 z 1