everythings.pl: Problem z kartą graficzną. - everythings.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Problem z kartą graficzną. Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   blade111 

• Grupa: Użytkownik
  • Postów 1

Napisano 19 grudzień 2010 - 11:12

Witam.Jest to mój pierwszy post na tym forum.
Teraz opowiem jaki mam problem.Nie dawno kupiłem sobie Radeona HD4850.Coś takiego:
http://allegro.pl/ra...1373350622.html
No i teraz mam problem bo karta strasznie się grzeje.Ściągnąłem program RivaTuner i w nim sprawdzałem temperatury.W programie jest też możliwość podkręcania obrotów wiatraka.I teraz tak gdy wiatrak standardowo jest ustawiony na 25% to temperatura karty wynosi około 80 stopni a gdy wyłączę jakąś grę w którą grałem to temperatura dochodzi nawet do 100 stopni.Czy to jest normalne w tych kartach?Jakim programem można obciążyć karte maksymalnie i sprawdzić wtedy jakie są temperatury?

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   michalmaster1 

• Grupa: Moderator
  • Postów 1756

Napisano 19 grudzień 2010 - 12:48

Wyświetl postUżytkownik blade111 dnia 19 grudzień 2010 - 11:12 napisał

Witam.Jest to mój pierwszy post na tym forum.
Teraz opowiem jaki mam problem.Nie dawno kupiłem sobie Radeona HD4850.Coś takiego:
http://allegro.pl/ra...1373350622.html
No i teraz mam problem bo karta strasznie się grzeje.Ściągnąłem program RivaTuner i w nim sprawdzałem temperatury.W programie jest też możliwość podkręcania obrotów wiatraka.I teraz tak gdy wiatrak standardowo jest ustawiony na 25% to temperatura karty wynosi około 80 stopni a gdy wyłączę jakąś grę w którą grałem to temperatura dochodzi nawet do 100 stopni.Czy to jest normalne w tych kartach?Jakim programem można obciążyć karte maksymalnie i sprawdzić wtedy jakie są temperatury?

oddaj tą kartę kolesiowi od którego kupiłeś lub oddaj na gwarancje do sklepu jeśli kupiłeś nową, tylko wrazie wymiany weź ją oznacz, np. zrób kropeczke markerem, dowiesz się wtedy czy rzeczywiście wymieniono kartę.

Strona 1 z 1