everythings.pl: Fallout (ENG)(2012) 32/64 bit + BONUSY - everythings.pl

Skocz do zawartościStrona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Fallout (ENG)(2012) 32/64 bit + BONUSY Odświeżona wersja z 1997 r. Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Pazur 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 590
  • Rejestracja: śro, 25 lut 09

Napisano 11 maj 2012 - 17:50

Dołączona grafika

Gra wszechczasów wydana w 1997 r. obsadzona w realiach postapokaliptycznych. Jest rok 2161. 84 lata po wojnie nuklearnej, toczonej między USA a Chinami o złoża ropy, rozpoczynamy wędrówkę w Strefie 13 po hydroprocesor - urządzenie niezbędne do dalszej egzystencji ludzi.

Opis

Cytat

Fallout jest nieoficjalnym sequelem gry wydanej w 1987 roku, znanej chyba każdemu fanowi cRPG - Wasteland. Akcja osadzona została w świecie zniszczonym przez wielką atomową wojnę. Cała rozwinięta cywilizacja została niemal zmieciona z powierzchni planety, a te niedobitki, które przeżyły zmuszone są żyć w całkowicie zrujnowanym świecie pełnym mutantów i niebezpiecznego promieniowania. Jedynymi bezpiecznymi miejscami, gdzie tworzą się większe osady i skupiska ludzkie są piwnice, groty, schrony i tym podobne miejsca. W jednym z takich miejsc, schronie 13 wyrósł również nasz bohater. Cała społeczność tzw. vaultu żyła w spokoju, aż do dnia, w którym zepsuł się chip odpowiedzialny za produkcję czystej wody. Istnienie wszystkich mieszkańców zostało zagrożone, a my zostaliśmy wybrani do wyjścia na powierzchnię i odnalezienia nowego chipa. Czeka nas niesamowita podróż po apokaliptycznym świecie, wiele siedlisk ludzkich do zwiedzenia, wiele walk, ogólnie wszystko to co jest kwintesencją gatunku cRPG.
+ Ponad 50 miniquestów.
+ Trowy system walki pozwalający na precyzyjne zadawanie ciosów, np. w newralgiczne miejsca na ciele.
+ Wiele rodzajów broni i przydatnych gadżetów.
+ Szereg charakterystyk reprezentujących naszą postać oraz umiejętności które może zdobyć i ulepszać.UWAGA! GRA ZOSTAŁA "ODŚWIEŻONA" PRZEZ PRODUCENTÓW I DZIĘKI DODANIU SZEREGU BIBLIOTEK, W TĘ JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH cRPG ZAGRAMY NA 64-BITOWYM SPRZĘCIE!

32 / 64 BIT SUPPORT!
WINDOWS 7, WINDOWS 8!


W archiwum:

Cytat

Game installer
Soundtrack
Fallout Manual (ENG)
Fallout Bible (ENG)


Images
Spoiler


DownloadHasło / Password

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć